Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Premier League
Lokomotiv Moscow vs Akron Togliatti
Super League
Wuhan Three Towns vs Chengdu Rongcheng
Club Friendly
Anderlecht vs Wolfsburg
Darlington vs Doncaster
AFC Wimbledon vs Brentford
AZ Alkmaar vs Kortrijk
Aue vs Jena
NAC Breda vs Excelsior
Lohne vs BSV Rehden
Dassendorf vs St. Pauli II
Waregem vs Gent
Bognor Regis vs Portsmouth
Eintracht Trier vs Dusseldorf II
FC Gutersloh vs Kassel
FSV Frankfurt vs Koln II
Magdeburg vs Bochum
Solihull Moors vs Oxford Utd
Viktoria Koln vs FC Koln
Wiedenbruck vs Lippstadt
Shakhtar Donetsk vs Ipswich
Fortuna Koln vs Chemie Leipzig
A. Salzburg vs Betis
Chemnitzer vs SG Dynamo Dresden
1. Liga
Jablonec vs Mlada Boleslav
Riga FC 2 vs FK Smiltene
AFF Championship U19
Cambodia U19 vs Indonesia U19
Campeonato Cearense U20
Ceara U20 vs Atletico-CE U20
Santa Cruz CE U20 vs Alvinegro U20
Campeonato Mineiro U20
Coimbra U20 vs Tres Coracoes U20
Division 1
Termalica B-B. vs Warta Poznan
Division 2
KS Wieczysta Krakow vs R. Rzeszow
Division 2 - Group 2
Strommen vs SK Gjovik-Lyn
Ull/Kisa vs Eidsvold TF
Division 3 - Group 5
Kristiansund 2 vs Gjellerasen
Lokomotiv Oslo vs Hodd 2
Ready vs Traeff
Ekstraklasa
GKS Katowice vs Radomiak Radom
Esiliiga
Tartu Welco vs Levadia U21
Tallinna Kalev U21 vs Elva
Esiliiga B
Johvi Phoenix vs Legion
Tammeka U21 vs Tartu Kalev
Jia League
Liaoning Tieren vs Shanghai Jiading Huilong
Guangxi Pingguo Haliao vs Dalian Yingbo
Guangzhou FC vs Foshan Nanshi
League Cup
Cwmbran Celtic vs Trethomas Bluebirds
Meistriliiga Women
Flora Wom. vs Tabasalu Wom.
New South Wales League 1
SD Raiders vs Dunbar Rovers
Oberliga Bayern Sud
Landsberg vs Schalding
Rain/Lech vs Erlbach
Pershaya Liga
Belshina vs Din. Minsk 2
Regionalliga Bayern
Bamberg vs Hankofen-Hailing
Bayreuth vs Buchbach
Furth II vs Augsburg II
Illertissen vs Vilzing
Turkgucu Munchen vs Wurzburger Kickers
Yi League
Guangxi Lanhang vs Hunan Billows
EuroBasket U20 B - 13th-16th places
Latvia U20 vs Sweden U20
EuroBasket U20 B - 5th-8th places
Portugal U20 vs Hungary U20
IBL - Play Offs
Pelita Jaya vs Bali United
MPBL
Paranaque Patriots vs Bataan Risers
NBL
Henan Shedianlaojiu vs Anhui Wenyi
NWBC Women
Beijing Normal Univ. Wom. vs Sichuan Wom.
William Jones Cup
Guardians vs Chinese Taipei Blue
Amersfoort (Netherlands), clay
Daniel Rincon vs Alexey Zakharov
Bastad (Sweden), clay
Rafael Nadal vs Duje Ajdukovic
Budapest (Hungary), clay
Anna Karolina Schmiedlova vs Aliaksandra Sasnovich
Gstaad (Switzerland), clay
Stefanos Tsitsipas vs Matteo Berrettini
Iasi (Romania), clay
Cristina Dinu vs Sofya Lansere
Natalia Szabanin vs Gergana Topalova
Kitzbuhel (Austria), clay
Vit Kopriva vs Ignacio Buse
Albert Ramos-Vinolas vs Sandro Kopp
Gustavo Heide vs Alexander Ritschard
Livesport Prague Open (Czech Republic), clay
Louisa Chirico vs Camilla Rosatello
PVL Women
Farm Fresh Foxies Wom. vs Creamline Wom.
Asian Championships U21
China U21 vs Chinese Taipei U21
Division Excellence Women
CF Boumerdes Wom. vs HC Mila Wom.
European Championship U20 - 21th-24th places
Israel U20 vs Ukraine U20
Liga Nacional U21 Women
N Hamburgo U21 Wom. vs Araraqua U21 Wom.
NPB
Orix Buffaloes vs Rakuten Gold. Eagles
Yakult Swallows vs Yokohama BayStars
Liga Pro
Jiri Skalicky vs Borek Moravec
Setka Cup
Orest Gura vs Gregory Kuzmenko